אתם לא לבד!  אימון קוגניטיבי לשיפור הזיכרון, הקשב והריכוז בליווי מאמן אישי
התחל את תהליך האימון עם
הצטרף לרשימת התפוצה
שם פרטי
שם משפחה
דואר אלקטרוני

מאמן אישי - את/ה לא לבד


Page Item : Quote
Mindri המקום שבו מבינים אותך.לנו במיינדרי יש הרבה שנות נסיון והכרות מעמיקה בתחום הפרעות קשב ולקויות למידה, מתוך ניסיוננו אנו  מאמינים שלמאמן יש תפקיד חשוב והכרחי להצלחת התהליך האימוני.
למאמן של מיינדרי יש מספר תפקידים:
  • להתאים את מערך האימון באופן אישי על פי צרכי המתאמן
  • לתת משוב איכותי ופרטני לגבי כל תרגול ותרגול
  • לעודד, לתמוך וללוות את המתאמן לכל אורך התרגול 
  • הציע דרכי התמודדות ואסטרטגיות אשר יעזרו למתאמן לשפר את ביצועיו מעבר לאימון עצמו. 
 .  

Mindri היא המערכת היחידה המציעה תוכנית המשלבת תרגול ממוחשב  עם ליווי אנושי של איש מקצוע צמוד און ליין.

המאמן האישי הוא איש מקצוע, אשר הוכשר להשתמש במערכת Mindri. תפקידו של המאמן הוא ניתוח פעולותיו של המתאמן, בניית השיעורים המותאמים אישית לכל מתאמן והענקת משוב אישי מפורט ועידוד לאורך כל משך התרגול. המאמן מסייע למתאמן להבין את התהליך שעבר ומדריך אותו כיצד ליישם את המיומנות שרכש גם בתפקוד בחיי היומיום.

מוכר?
לוקח לך שלוש שעות לקפל את הכביסה, כי באמצע הלכת לקחת משהו מהמטבח ומצאת את עצמך שקועה שם בעבודה אחרת? את דפוס ההתנהגות הזה המאמן האישי שלך יזהה דרך העבודה שלך בהתוכנה, ויכוון אותך לתרגילים שיגרמו לשיפור.

התפקיד החיוני ורב המשמעות ביותר של המאמן הוא להביא את המתאמן ליישם את המיומנות שרכש באמצעות התרגול במחשב גם בתחומי החיים האחרים. לעתים המתאמן משתפר בתרגול בהתוכנה, אולם ללא השפעה על התפקוד בחיי היומיום. כאן נכנס לתמונה המאמן, שמדריך את התאמן בפיתוח מודעות למיומנות ולאסטרטגיות שתרגל ובהבנת התהליך שעבר, כדי שיוכל להפעיל אותן גם בתחומי החיים האחרים.