אתם לא לבד!  אימון קוגניטיבי לשיפור הזיכרון, הקשב והריכוז בליווי מאמן אישי
התחל את תהליך האימון עם
הצטרף לרשימת התפוצה
שם פרטי
שם משפחה
דואר אלקטרוני

הייחוד של Mindri 


"תן לאדם דג, הוא ישבע ליום אחד; למד אותו לדוג, הוא ישבע כל חייו" פתגם אנגלי
התוכנית של Mindri משלבת שני עקרונות מרכזיים:
  1. ניתן לשפר תיפקודים קוגניטיביים באמצעות אימון מתאים.
  2. אימון קוגנטיבי יעיל מחייב שילוב של איש מקצוע בתהליך.  
מחקרים מדעיים הוכיחו כי המוח האנושי מסוגל בעזרת תרגול מתאים להגיע לשיפור משמעותי בתפקודים קוגנטיביים כמו זיכרון קצר וארוך טווח, קשב, יכולות תכנון ובקרה ועוד. מנגד אנו יודעים שכדי להתמיד בתהליך האימון ולהפיק ממנו המרב אנו זקוקים להדרכה, הכוונה ותמיכה אנושיים.

תוכנית האימון של Mindri כוללת רצף הדרגתי ומותאם אישית לכל מאומן על פי קצב התקדמותו והצרכים הייחודיים והמשתנים שלו כאשר הוא מלווה באופן אישי על ידי איש מקצוע. המאומן תמיד נמצא במרכז! והוא אף פעם לא לבד.
תוכנית האימון כוללת מבחן הערכה אישי חינם, אשר נבדק בידי איש מקצוע ומאתר את התחומים בהם אתה מתקשה. 

בהתאם לתוצאות המבחן תותאם לך תוכנית תרגול אישית, שתעודכן באופן רציף על ידי המאמן בהתאם להתקדמות שהושגה ולסוגי הקשיים המתגלים בדרך.

המאמן יכול לעקוב אחרי כל המהלכים שעשה המתרגל בעבודה מול התוכנה, ולא רק לראות את התוצאה שהשיג. המעקב אחר התהליך שהוביל לתוצאה חשוב מאוד, משום שגם אם חמישה אנשים הגיעו לאותה תוצאה סביר כי כל אחד מהם פעל בדרך אחרת - הפידבק שהם צריכים לקבל שונה לגמרי.

מהו משך התוכנית?

משך התוכנית הינו אישי ותלוי בגורמים שונים, כגון עקביות בתרגול, יכולת הפנמה ועוד. על פי ניסיוננו מספר שבועות של תרגול, פעמיים בשבוע, מביא לשיפור. החבילה הראשונית המומלצת של תרגילים היא של שלושה חודשים, שכן יש חשיבות רבה לתרגול מתמשך.